Deloitte Türkiye

Home > Portfolyo > Sosyal Medya > Deloitte Türkiye Sosyal Medya Tasarımları

PROJE AÇIKLAMASI

Deloitte Yeşil Nokta

Hayatın Her Anında Yeşil Noktayı Yakala mottosuyla, Facebook üzerinden çalışan, Facebook uygulaması fotoğraf yarışması tasarımı hazırlandı. Kullanıcılar çektikleri yeşil konulu fotoğrafları Facebook uygulaması üzerinden göndererek yarışmaya katılım sağladılar.

Deloitte noticeD

Deloitte’un noticeD – Choose the right career path mottosuyla yola çıktığı ve adaylara kariyer imkânı sağladığı projede bilinirliği artırmak için Facebook ve Twitter için sosyal medya tasarımları hazırlandı. Deloitte Global Staj Programı kapsamında hazırlanan çalışmalar öğrenciler tarafından ilgiyle takip edildi.

Deloitte TMT Öngörüleri

Deloitte’un her yıl gerçekleştirdiği TMT Öngörüleri’ne ait birçok tasarım hazırlandı. Webrazzi kurucusu Arda Kutsal’ın, Deloitte Kanada TMT Direktörü Duncan Stewart ile olan görüşmesi ile ilgili soruları olanların Twitter üzerinden soru sorup cevap alabilecekleri bir sekme de hazırlandı.

Deloitte vergiD Kahramanlar

Deloitte Türkiye’nin kompozisyon yarışması olan VergiD Kahramanlar,  hazırlanan sekme üzerinden gönderilen kompozisyonların değerlendirilerek yeni bir kariyer fırsatı yakalama şansı elde ettiler. Sosyal mecraya paralel olarak rollup ve poster baskıları da yapıldı.

Deloitte Fast50

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Fast50 Türkiye, hazırlanan Fast50 sekmesi ile kitlelerine Facebook üzerinden listelendi. Marka bilinirliği yaratma açısından önemli olan sekme Fast50 ile ilgili portal görevi gördü.

DELOITTE TASARIM GÖRSELLERİ